Furby Connect

Furby Connect to:

  • Urocze futrzane zwierzątko, obdarzone indywidualnym charakterem
  • Łatwo nawiązuje kontakt z właścicielem, mówi i wyraża emocje
  • Futerko zwierzaka występuje w wielu cudownych kolorach
  • Można wziąć go ze sobą dosłownie wszędzie!
  • Najlepszy przyjaciel każdego dziecka!


Amazon to bezpieczne zakupy i opcja darmowej wysyłki do Polski!

Fioletowy

Różowy

Niebieski

Pomarańczowy

Przygotuj się do odkrycia zaskakującego świata Furby Connect!

Futrzany i kolorowy maluch ma dar zjednywania sobie ludzkich serc. Jego urok nie może zostać niezauważony - Furbiś przyniesiony do domu staje się od razu pełnoprawnym domownikiem i członkiem rodziny.

Furby Connect posiada więcej możliwości od swojego poprzednika – teraz nasz przyjaciel posiada antenę Light-up, która świeci gdy jest coś nowego do odkrycia w aplikacji Furby - w tym muzyka i filmy! Furby Connect jest zabawką współczesnych czasów, został wyposażony w moduł Bluetooth, który służy do komunikacji ze smartfonami oraz do aktualizacji oprogramowania. Furby zawsze było znane ze swoich oczu. Po raz pierwszy są one wykonane z okrągłych paneli LCD. Nowy wspaniały Furby posiada antenę sygnalizującą proces pobierania nowych treści. Posiada sporo nowych sensorów, dzięki czemu lepiej integruje się z człowiekiem i świetnie reaguje na polecenia. Udoskonalone układy elektroniczne pozwalają mu wypowiedzieć aż 1000 różnych fraz.

Dzięki wbudowanemu zegarowi, Furby przypomina min. o konieczności spożycia śniadania, a wieczorem sygnalizuje, że czuje się śpiący.

Posiada opaskę na oczy,dzięki której łatwo uśpisz rozgadanego Furbiego w każdej chwili :)

Dwa egzemplarze Furby znajdujące się w pobliżu zaczną ze sobą rozmawiać i będą pamiętać imiona!

Gdy zintegrujesz Furby Connect z aplikacją na smartfon będziesz mieć jeszcze więcej możliwości interakcji Furbiego ze światem i mnóstwo niespodzianek do odkrycia.

Charakter Furby Connect, tak jak u poprzedników zależy od sposobu traktowania, jeśli chcesz zbudować fantastyczną osobowość – zabieraj go w ciekawe miejsca, baw się z nim i dbaj o jego potrzeby np. o… regularne głaskanie! Furbiś nie przepada za pewnymi rzeczami - wiadomo już, że nie lubi wody, piasku, potrząsania, nie lubi być głodny ani szarpany za ogonek.

Przyjaciel Furby porozumiewa się w języku ferbiańskim (furbish) i angielskim.

Furby występuje w kolorach: różowym, niebieskim, fioletowym, morskim i pomarańczowym.

Furby wymaga opieki

lubi rozrywkę

jest uroczy

potrzebuje karmienia